1. Головна
  2. Оперативна інформація

Незаконне будівництво на Ковельській, 66 призупинено, подано позовну заяву до суду

Незаконне будівництво на Ковельській, 66 призупинено, подано позовну заяву до суду

Проблема незаконного будівництва, добудови чи перепланування приміщень в місті - не нова. Луцька міська рада намагається оперативно реагувати на такі питання, аби захистити інтереси громадян.

Так, нещодавно до міської влади надійшла заява про незаконну добудову нежитлового приміщення на вулиці Ковельській, 66 у місті Луцьку. Мешканці сусідньої багатоповерхівки стурбовані цим фактом і просили здійснити перевірку.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради оперативно відреагував на звернення та призначив позапланову перевірку, яка була проведена у вересні цього року.

 

За її результатами встановлено, що замовник будівництва - ТОВ “Реал Естейт Плюс” самочинно здійснив роботи з надбудови третього поверху та, за зовнішнім виглядом конструкції, можливо планував й добудову четвертого. Складено акт, протокол про виявлені порушення та винесено припис щодо зупинення будівельних робіт. На замовника накладено штраф у сумі 85 644 грн за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, згідно вимог чинного законодавства.

 
 

Разом з цим, Луцька міська рада підготувала позовну заяву до суду про знесення самочинно збудованого об’єкта та приведення його до попереднього стану, а також заяву про забезпечення позову шляхом заборони внесення відомостей про державну реєстрацію права власності та/або державну реєстрацію змін до державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)