1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Новорічне свято спорту» для дітей центрального мікрорайону міста

«Новорічне свято спорту» для дітей центрального мікрорайону міста

Сьогодні, 11 січня 2019 року, в приміщенні «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13) комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провідний професіонал Володимир Наумук організував і провів «Новорічне свято спорту» - підведення підсумків за 2018 рік для дітей та молоді центрального мікрорайону міста.

 

Святкова новорічна програма включала змагання з дартсу, настільного хокею та «Веселі старти». У «Веселих стартах» діти змагались в трьох командних естафетах: «Флорбол», «Стрибунці» та «Біг пінгвінів».

 
 
 
 

Кожен з учасників старався показати кращі результати. Всі вони отримали гарний досвід спортивної боротьби та чудовий настрій.

Також були підведені підсумки конкурсу малюнків на тему «Новорічно-різдвяні привітання», які юні художники малювали заздалегідь. Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна», передав виконавцям найкращих малюнків подарунки від дітей з Німеччини.

 

Всі учасники «Новорічного свята спорту» отримали солодкі гостинці і подарунки від комунального закладу «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

 

Завтра, 12 січня, міський Центр завершує проведення заходів з підведення підсумків за 2018 рік в шахово-шашковому осередку «Біла тура» (вул. Будівельників, 11). Початок об 11.00 год.

 

Запрошуємо всіх взяти участь у спортивних новорічних заходах!

 

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611