1. Головна
  2. Оперативна інформація

Служба за контрактом

  Служба за контрактом

Триває співпраця Луцького міського центру зайнятості з Луцьким об’єднаним міським військовим комісаріатом. Семінар з орієнтації безробітних на службу в Збройних Силах України відбувся 10 січня в центрі зайнятості міста Луцька.

Представник відділу комплектування Луцького об’єднаного міського військового комісаріату поінформував безробітних про умови прийняття на військову службу за контрактом. Наголошено, що для  підвищення мотивації громадян на військову службу за контрактом вживаються заходи, а саме: збільшено розмір грошового забезпечення військовослужбовців, яке залежить від військового звання, посади та вислуги років.

Присутні на семінарі безробітні дізналися, які необхідно надати документи для підписання контракту, специфіку пропонованої роботи, соціально правовий захист військовослужбовців та перспективи росту. Інформація про наявність вакансій у військових частинах Збройних Сил України знаходяться в обласних та районних військових комісаріатах України та щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

За більш детальною інформацією, що стосується проходження військової служби за контрактом, присутнім рекомендовано звертатись за адресою: місто Луцьк, вул. Теремнівська, 85/А.

 

Луцький міський центр зайнятості