1. Головна
  2. Оперативна інформація

Новорічно-різдвяні заходи у бібліотеках Луцької громади

Новорічно-різдвяні заходи у бібліотеках Луцької громади

З метою популяризації народних різдвяних звичаїв та обрядів, духовного зростання мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб у бібліотеках комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» організовано низку новорічно-різдвяних заходів.

Літературні, народознавчі заходи, майстер-класи «Традиції Різдва. Дідух», «Свята та традиції Різдва», «Три празники», «Колядуємо, щедруємо», «Різдвяний янгол» проведено у бібліотеках сіл Забороль, Озерце, Прилуцьке, Кульчин.

 

Цікаві заходи підготували працівники бібліотек сіл Боголюби та Жидичин, серед яких - літературна мозаїка «Українське Різдво», літературні читання «Казки різдвяного ангела».

 

Позитивний резонанс отримали заходи «Світло Різдва», «Сніжні та ніжні казки зими», «Символ року», що відбулися у центральній бібліотеці для дорослих.

Чимало користувачів взяли участь у різдвяній зустрічі «Прийшли до Вас з Колядою», бібліогостині «Хай Різдво у Вашу хату принесе добра багато!», різдвяних читаннях «Про Різдво» у бібліотеках-філіях №10, №5, №3 для дорослих. Різдвяний ляльковий вертеп «Різдвяна казка» презентували у бібліотеці-філії № 3 для дорослих.

 

Завжди гамірно у центральній бібліотеці для дітей та бібліотеках-філіях №2 та №3 для дітей, де відбуваються цікаві майстер-класи, літературні, народознавчі, пізнавальні, інтерактивні заходи.

 

Читачі бібліотеки-філії № 5 для дорослих та бібліотеки-філії № 2 для дітей спільно з аматорським колективом «Надія» взяли участь у XХІV фестивалі вертепів «З Різдвом Христовим!».

 

У бібліотеці-філії №2 для дітей діє творча виставка Анни Делех «Мереживо зимових візерунків», у бібліотеці с. Жидичин - книжкова виставка «Дивосвіт різдвяних свят».

Заходи тривають. Тож запрошуємо у бібліотеки, аби отримати нові знання та з користю провести час.

 

Департамент культури