1. Головна
  2. Оперативна інформація

Новий конкурс проєктів БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 4.5.0. починається вже з 1 квітня!

Новий конкурс проєктів БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 4.5.0. починається вже з 1 квітня!

Вже з наступного місяця розпочинається прийом проєктів на конкурс Бюджету участі 4.5.0!

Нагадуємо, що під час воєнного стану проєктні ідеї можуть бути спрямовані виключно на підтримку Сил безпеки й оборони України та цивільний захист і підготовку населення до національного спротиву.

В рамках конкурсу можуть бути профінансовані проєкти, спрямовані на закупівлю обладнання, дронів, захисного спорядження для наших військових, їх реабілітацію, навчання цивільних осіб тактичній медицині та базовій військовій підготовці, комплектування й модернізацію укриттів навчальних закладів, скорочення споживання енергоресурсів тощо.

Базові умови конкурсу:

Оцінка та прийняття проєктів до голосування з 1 по 30 квітня.

Голосування за проєкти: з 1 по 10 червня.

Визначення проєктів-переможців з 11 по 15 червня.

Реалізація проєктів – до кінця 2024 року.

Максимальна вартість одного проєкту: 250 000 грн.

Загальний обсяг фінансування на реалізацію всіх проєктів: 4 млн грн.

Максимальна кількість проєктів, що може бути профінансовано: 16.

Подавати проєкти і голосувати за них можуть всі повнолітні мешканці Луцької міської територіальної громади.

Варто зазначити, що у 2024 році Бюджет участі буде проведений двічі – у першому та другому півріччях. Реалізація проєктів першого конкурсу – до кінця поточного року, другого – у 2025 році.

Категорії проєктів, спрямовані на підтримку Сил безпеки й оборони України:

  • Комплектування сил безпеки й оборони захисним спорядженням, засобами індивідуального захисту, засобами домедичної допомоги (індивідуальні аптечки, кровоспинні турнікети та препарати), іншим екіпіруванням та технічними засобами.

  • Комплектування Сил безпеки й оборони засобами безпілотної авіації.

  • Підготовка цивільних мешканців Луцької міської територіальної громади до національного спротиву та підвищення обороноздатності держави. Сприяння набуттю мешканцями громади готовності та здатності виконання конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України. Навчання  з базової військової підготовки та тактичної медицини.

  • Соціально-психологічна підтримка та фізична реабілітація учасників бойових дій, ветеранів, діючих службовців сил безпеки й оборони, членів родин загиблих учасників бойових дій.

Категорії проєктів, спрямовані на забезпечення належного функціонування цивільної інфраструктури та підтримка цивільного населення в умовах воєнного часу включають:

  • Ремонт, модернізація та укомплектування захисних споруд і укриттів закладів освіти з метою забезпечення безперервності освітнього процесу та належного захисту всіх його учасників від можливих ворожих атак.

  • Адаптація інфраструктури Луцької міської територіальної громади під потреби людей з інвалідністю та маломобільних категорій громадян.

  • Соціально-психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб.

  • Забезпечення альтернативними джерелами енергопостачання, у тому числі заходи, спрямовані на скорочення споживання природніх ресурсів, енергозбереження та енергоефективність.

Як не втомлюються воїни боронити наш спокій, так і ми, лучани, не втомлюємося допомагати та забезпечувати міцний тил нашій армії.

Закликаємо бути ініціативними та приймати участь у конкурсі задля нашої спільної такої омріяної Перемоги!

Детальна інформація про конкурс: https://www.lutskrada.gov.ua/pages/bu