1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся творчий звіт зразкової театральної студії «Бешкетники»

Відбувся творчий звіт зразкової театральної студії «Бешкетники»

Відбувся творчий звіт зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька, керівник Алла Скрипічук.

Глядачам були представлені дві постановки: театральний колаж «Скриня історій» за розповідями, які написали самі ж маленькі актори, та прем’єра вистави «Місто за шпалерами» (автор Наталія Блок). Юні актори вкотре підтвердили свою майстерність та неординарний талант. Присутні у залі із зацікавленістю спостерігали за історією про пошуки маленьких мишенят своєї мами, переймалися їхніми пригодами та раділи вдалому завершенню мандрівки.

Свій творчий звіт «Бешкетники» приурочили до Міжнародного дня театру.

 
 
 
 

Побувала на заході директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, яка подякувала учасникам студії за творчість, участь у благодійних проєктах, спрямованих на допомогу ЗСУ, за те, що нарівні з дорослими допомагають наближати перемогу, продовжуючи творити й дарувати людям позитивні емоції. Побажала колективу нових творчих проєктів та вручила подяку Луцького міського голови.

Творчий звіт відбувся в межах благодійного марафону «Культура – духовні крила Перемоги», що реалізовується департаментом культури міської ради та закладами культури міської територіальної громади.

 
 
 
 

Департамент культури