1. Головна
  2. Оперативна інформація

НВК № 26 святкує 25-ліття

Далекого 1993 року свої двері для учнів відкрив навчально-виховний комплекс № 26. Цей навчальний заклад став першим збудованим за часів незалежності України у нашому місті. За ці 25 років цей навчальний заклад випустив не одну тисячу лучан. НВК № 26 є найбільшою школою Луцька.

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди 25-ліття НВК № 26. На захід завітали педагоги, учні та їхні батьки, випускники, ветерани педагогічної праці.

Привітати колектив навчального закладу з ювілеєм завітали секретар Луцькою міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та начальник управління освіти Зіновія Лещенко.

Директор НВК № 26 Іван Леуш пригадав історію становлення школи. Він відзначив високий рівень педагогічного колективу. За його словами, зі стін школи вийшов не один випускник, який прославляє наше місто, область, Україну. Також він подякував першому директору школи Дмитру Гнатюку, який сформував педагогічний колектив школи.

 

Привітав колектив закладу з ювілеєм й Григорій Пустовіт. “Ця школа є найбільшою в Луцьку. Тут навчається найбільше учнів. Я завжди дивувався як Дмитру Гнатюку вдається налагодити чітку роботу такого великого колективу. Все працювало як годинник. Це великий талант керівника організувати так роботу. Я вдячний Івану Леушу, що він цю традицію продовжив. Дякую педагогам, що вони роблять, аби учні мали гарні знання. Ви робите все, щоб для дітей школа стала путівником у життя. Дякую і батькам, що вони долучаються до педагогічних процесів”, - наголосив він та додав, що це перший серйозний ювілей і хай він ще буде не один.

 
 

Потому, Григорій Пустовіт вручив ряд нагород. Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, ефективне використання інноваційних підходів до організації освітнього процесу, а також з нагоди 25-річчя з дня відкриття комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області» вручив Подяки міського голови:

Бойко Наталії Олександрівні, вчителю музичного мистецтва комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

 

Бондарук Наталії Володимирівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

 

Бортнику Юрію Євгеновичу, вчителю фізичної культури і предмета «Захист Вітчизни» комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

 

Матвійчук Ларисі Мелентіївні, вчителю трудового навчання комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області»;

Сидорчук Інні Вікторівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)