1. Головна
  2. Оперативна інформація

Заклад дошкільної освіти №17 «Жайворонок» відзначив 55-й ювілей

Заклад дошкільної освіти №17 «Жайворонок» відзначив 55-й ювілей

Сьогодні виповнилося 55 років із дня заснування закладу дошкільної освіти №17 «Жайворонок». На святкування завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, працівники та батьки вихованців закладу.

 
 
 
 

«Дитячий садочок – це місце, де дитина не тільки формується як особистість, а й зіштовхується із своїми першими проблемами, які вона мусить вирішувати самостійно без допомоги батьків. Це місце, де діти отримують перше колективне виховання. Проте, коли заходиш в дитячий садочок завжди відчуваєш свято. Це спільна заслуга усіх наших вихователів і батьків – вже з перших кроків ви даруєте дітям казку. І це та казка, яка залишиться з дитиною на все життя. Я тішусь із того, що міська рада хоч трошки долучилася до цього, відкривши ще один зал для наших принців та принцес», - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт та оголосив Подяку міського голови колективу садочку.

 
 

В свою чергу, Зіновія Лещенко також долучилася до вітального слова та нагородила працівників закладу Грамотою управління освіти Луцької міської ради.

 
 

Святкування визначної дати супроводжувалось виступами вихованців садочку.

 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)