1. Головна
  2. Оперативна інформація

Обговорили концепцію проведення арт-шоу “Ніч у Луцькому замку”

Обговорили концепцію проведення арт-шоу “Ніч у Луцькому замку”

8-9 вересня 2018 року Луцьк зустрічатиме одну з найяскравіших культурних подій в Україні. 10-й ювілейний театралізований фестиваль “Ніч у Луцькому замку” цьогоріч відбудеться саме у рамках святкування 933-ї річниці міста Луцька. Вже традиційно організатором заходу є Луцька міська рада за підтримки фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Усі деталі проведення арт-шоу “Ніч у Луцькому Замку” обговорили сьогодні під час прес-конференції за участі радника міського голови Ігоря Поліщука, директора департаменту культури Тетяни Гнатів та представників ЗМІ.

 
 

Як зазначив на початку радник міського голови Ігор Поліщук, цьогоріч знову у стінах Луцького замку відбудеться традиційне для нашого міста культурно-мистецьке дійство, на яке очікують чимало лучан на гостей нашого міста. “Цьогоріч відбулися зміни у форматі проведення заходу. Фестиваль вирішили поєднати із відзначенням Дня міста Луцька, коли до нас приїжджає багато гостей з інших міст та країн. Це прекрасна нагода представити культурну та історичну складову нашого міста для величезної кількості відвідувачів, які повернуться додому і рекомендуватимуть відвідати його у своїх містах. А це дасть можливість розширити аудиторію заходу, аби якомога більше гостей приїхало до Луцька в подальшому. Програма фестивалю обертається навколо історії нашого міста. Це не лише музичні виступи та частування, а повноцінна насичена мистецька програма, яка задовольнить найбільш вибагливі естетичні смаки”, -наголосив він.

 

Про мистецьку складову арт-шоу “Ніч у Луцькому замку” присутніх поінформувала директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів. За її словами, основним акцентом цьогорічного дійства буде класична музика, яка органічно поєднається із сучасним музичним мистецтвом. 2018 рік оголошено роком Культурної спадщини в Європі. Тому цьогорічне дійство спрямоване на те, аби застосовуючи сучасні технології та інноваційний підхід, підкреслити історичну значимість, велич і красу унікального об’єкту культурної спадщини національного рівня, візитівки міста - Луцького замку, та утвердити його здатність бути і натепер активним осередком важливих подій.

Ворота Луцького замку відкриються о 20.00 годині. О 21.00 розпочнеться театралізоване дійство SUMMIT у Луцьку та церемоніал «Вогонь Луцького замку», “Гостини у Княжому граді”. Своїми виступами гостей радуватимуть мистецькі колективи: королівський оркестр HARMONIA NOBILE, TENORS BELCANTO (квартет тенорів), LUMOS Orchestra з програмою «Гра престолів». Присутні матимуть можливість у стінах замку побачити віртуозне виконання балету «PAQUITA», стати учасниками перформансу «Світло ночі». Після опівночі розпочнеться так звана сучасна доба історії нашого міста. Гості заходу побачать 3Д-мапінг «Вартові часу» та арт-інсталяцію «Воскресіння». А завершальним акордом дійства стане гурт ONUKA з презентацією фрагментів з нового альбому «MOZAIKA».

 

Усіх гостей фестивалю очікують нічні екскурсії, історичні вистави, придворні танці та інші розваги – усе це в неповторній атмосфері середньовіччя.

Як і минулого року, генеральним партнером заходу є фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”, який виділив 1 млн грн на його проведення. Вартість квитка -400 грн. Кількість квитків обмежена, адже очікується велика кількість гостей, іноземні делегації.

Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» відбудеться 8-9 вересня 2018 року у Луцькому замку. Ознайомитися з програмою фестивалю можна на сторінці у Фейсбук. Придбати квитки онлайн - на порталі https://kasa.in.ua/art-sou-nic-u-luckomu-zamku---2018, або в точках продажу за адресою: вул. Стрілецька, 31 (Магазин “Кобза”), вул. Лесі Українки, 17 (музичний магазин “Медісон”).

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)