1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцька міська дитяча поліклініка отримала комп’ютерне обладнання

Луцька міська дитяча поліклініка отримала комп’ютерне обладнання

    Комп’ютерне обладнання для ведення медичної інформаційної системи “Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області — це один із кроків до цілковитої відмови від паперових карток та перехід до електронних. Сьогодні відбулась  передача 25 комплектів техніки Луцькій міській дитячій поліклініці, що на вулиці Чорновола. В один комплект вартістю 836 доларів входить ноутбук, багатофункціональний пристрій, периферійне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення. Обладнання закуплене за кошти Світового банку.

 
 

У заході взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко та начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук.

 
 

Головний лікар поліклініки Оксана Лєщинська зазначила, що комп’ютеризація лікарень - це  великий крок до покращення обслуговування пацієнтів, а паперові картки та бази даних повинні лишитись в минулому. “Цей подарунок є неоціненним для нашого закладу, адже майбутнє за електронною карткою пацієнта. Тепер, коли ми маємо достатньо сучасної комп’ютерної техніки, ми можемо кожен кабінет лікаря підключити до загальної мережі, що значно полегшить запис до лікаря, підписання декларацій та роботу лікарям. Я щиро дякую за подарунок для наших маленьких пацієнтів”, - сказала вона.

 
 
 
 

Григорій Пустовіт висловив слова вдячності Волинській обласній державній адміністрації за підтримку та допомогу. “Обладнання, яке ми отримали — це можливість зробити обслуговування лучан та їхніх дітей сучаснішим. Для колективу — це крок уперед до створення медичної електронної книжки та електронного рецепту, що значно поліпшить якість роботи. Я впевнений, що ця техніка принесе користь лучанам, які шукають підтримку та допомогу”, - сказав Григорій Пустовіт.

 
 
 
 
 

 


       Відділ інформаційної роботи міської ради


        (777904, 777946, 724727, 720665)