1. Головна
  2. Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

1.2. Місцезнаходження: вул. Богдана Хмельницького, 40а, каб. 211, Волинська обл., м. Луцьк, поштовий індекс 43016.

1.3. Посадові особи організатора конкурсу, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, електронна адреса):

Осіюк Микола Петрович, директор департаменту житлово-комунального господарства,

адреса: 43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 40а, тел.: +38 0332 773 159, deplutsk@lutskrada.gov.ua

2. Підстава для проведення конкурсу (дата і номер рішення): рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.12.2014 року №699-1 «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Луцьку».

3. Інформація про конкурс:

3.1. Найменування: визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

3.2. Межі території надання послуг: с. Жидичин, с. Кульчин, с. Озерце, с. Клепачів, с. Небіжка, с. Липляни, с. Боголюби, с. Богушівка, с. Тарасове, с. Іванчиці, с. Озденіж, с. Забороль, с. Антонівка, с. Великий Омеляник, с. Всеволодівка, с. Олександрівка, с. Одеради, с. Городок, с. Сьомаки, с. Шепель, с. Заболотці, с. Охотин, с. Прилуцьке, с. Дачне, с. Жабка, с. Сапогове, с. Княгининок, с. Буків, с. Зміїнець, с. Милушин, с. Милуші, с. Моташівка, с. Сирники, с. Брище, смт Рокині Луцької міської територіальної громади Волинська області, більш детально зазначено у конкурсній документації.

3.3. Обсяг надання та перелік послуг: зазначені у конкурсній документації.

3.4. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

3.4.1. Багатоквартирні житлові будинки:

загальна кількість будинків: 89;

загальна кількість мешканців: 3381;

місцезнаходження будинків: Луцька міська територіальна громада;

наявність каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання: частково;

відомість про утримувачів будинків, а також наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів наведені в додатку № 2 до конкурсної документації.

3.4.2. Одноквартирні житлові будинки (будинки приватного сектору):

загальна кількість будинків: 8164;

загальна кількість мешканців: 25278;

наявність каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання: частково;

наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів для зберігання та збирання різних побутових відходів наведені в додатку № 3 до конкурсної документації.

3.4.3. Підприємства, установи та організації:

загальна кількість підприємств, установ та організацій: 174;

перелік підприємств, установ та організацій їх характеристика (бюджетні, або інші споживачі), місцезнаходження, кількість, об’єм, місцезнаходження та належність контейнерів наведено в додатку №4 до конкурсної документації;

наявність каналізації, водо- та газопостачання: частково.

3.5. Строк надання послуг: зазначено у конкурсній документації.

4. Місце отримання конкурсної документації: вул. Б.Хмельницького, 40а, каб. 211, Волинська обл., м. Луцьк, поштовий індекс 43016.

5. Подання конкурсних пропозицій:

5.1. Місце: м. Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 40а, каб. 211, Волинська обл., м. Луцьк, поштовий індекс 43016.

5.2. Строк: 22.11.2021 10:00

5.3. Спосіб: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція, а також згода на розкриття конверта з конкурсною пропозицією.

6. Розкриття конкурсних пропозицій:

6.1. Місце: м. Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 40а, каб. 305, Волинська обл., м. Луцьк, поштовий індекс 43016.

6.2. Дата: 22.11.2021

6.3. Час: 12:00

7. Критерії оцінки конкурсних пропозицій: вартість послуг; рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічним обладнанням; кількість працівників відповідної кваліфікації; фінансова спроможність учасника конкурсу; строки надання послуг; наявність позитивного досвіду роботи з надання послуг відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил; підвищення якості послуг.

8. Додаткова інформація:

8.1. Кваліфікаційні критерії до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази або договір оренди такої бази, вартість надання послуг, досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів не менше трьох років, наявність працівників відповідної кваліфікації, дотримання графіку вивезення побутових відходів тощо, більш детально зазначено у конкурсній документації.

8.2. Вимоги до конкурсних пропозицій: зазначені у конкурсній документації..

8.3. Перелік документів, оригінали або завірені копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам: заява на участь у конкурсі; копія статуту; копія балансового звіту суб’єкта господарювання за останній звітний період; копія звіту про фінансові результати та про рух грошових коштів за останній звітний період; довідка про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами за єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат для формування тарифу на послуги з вивезення побутових відходів; довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази; довідка про обсяги надання послуг зі збирання побутових відходів за останній рік; копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду; довідка про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування; довідки про проходження водіями медичного огляду; довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації (водії, оператори); довідка про технічний потенціал суб’єкта господарювання (тип, вантажопідйомність, реєстраційний номер тощо); документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів належного рівня якості.

8.4. До участі в конкурсі допускаються суб’єкти господарювання (юридичні особи): установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами і які можуть забезпечити належне, якісне та в повному обсязі виконання обов’язків щодо надання послуг з вивезення побутових відходів.

8.5. Кількість учасників не обмежується.

8.6. Уразі необхідності організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї.

9. Адреса веб-сайта, на якому організатором конкурсу додатково розміщується інформація про конкурс: www.lutskrada.gov.ua

 

Департамент житлово-комунального господарства