1. Головна
  2. Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення виконавчого комітету Луцької міської ради  «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2019 № 774-1 “Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Луцької міської територіальної громади”»

Розробник документа – департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради.

Підставою для розробки проєкту є: рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 21.07.2021 № 562-1 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.01.2021 № 3-1 «Про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік».

Мета проєкту рішення: впорядкування розміщення рекламних засобів, формування належної рекламної інфраструктури в архітектурному середовищі громади, зміна базового тарифу у розрахунку плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади.

Проєкт рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2019 № 774-1 “Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Луцької міської територіальної громади”»та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному вебсайті Луцької міської ради: http//www.lutskrada.gov.ua.

З текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитись у департаменті містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради (вул. Лесі Українки, 35, м. Луцьк).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу надавати в письмовій формі від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, їх об’єднань:

– поштою за адресою: вул. Лесі Українки, 35, м. Луцьк (департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради), тел. 777 866;

– електронною поштою за адресою: dm@lutskrada.gov.ua.

- на платформі електронної демократії за посиланням https://consult.e-dem.ua/npas/251

 

Департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради