1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оголошено конкурс “Кращий соціальний промоутер”

Оголошено конкурс “Кращий соціальний промоутер”

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради оголошує конкурс “Кращий соціальний промоутер” та запрошує взяти участь у ньому активних, небайдужих та креативних дітей.

Тобі від 14 до 18 років і ти маєш ідею, як змінити цей світ, протидіяти наркоманії, алкоголізму, булінгу та іншим негативним проявам у житті молоді Луцької міської територіальної громади. Тоді збирай команду однодумців такого ж віку та реєструйся за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1OwPUNHID0mIKoZobbST3T01r6ZPOOS4fwtXJhj212PU/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR3uIn828u80-jYiQh8nYfNOsdDSS-gXL864kMizxhiy3vbQzbP0Q0cjOkk

і отримайте шанс не тільки реалізувати свою ініціативу, а й стати кращими соціальними промоутерами та отримати бажаний приз.

Реєстрація учасників до 31 травня 2021 року.

Серед завдань конкурсу привернення уваги до важливих соціальних проблем молоді громади та шляхів їх вирішення, створення та популяризація ініціатив щодо здорового способу життя, соціально-відповідальної поведінки, подолання сучасних соціальних викликів у молодіжному середовищі та ін.

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради