1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Територіальному центрі соціального обслуговування вшанували ветеранів

У Територіальному центрі соціального обслуговування вшанували ветеранів

У Територіальному центрі міста Луцька напередодні Дня пам’яті та примирення і з нагоди сімдесят шостої річниці Перемоги над нацизмом уже двадцять п'ятий рік поспіль привітали ветеранів Другої світової війни.

 
 

На жаль, у зв’язку з пандемією COVID-19 цього року для сивочолих людей у територіальному центрі не було святкового вогника з концертними номерами, адже такий захід для ветеранів завжди був хорошою нагодою поспілкуватися, згадати далекі фронтові роки та загиблих побратимів.

 

До слова, на обліку в територіальному центрі перебуває 320 людей, які мають статус ветерана війни, з них – 20 інвалідів війни та 19 учасників бойових дій. І лише один ветеран війни проживає на території приєднаних населених пунктів.

Особисто подякувати кожному фронтовику за їх подвиг до Територіального центру завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та перший заступник департаменту соціальної політики Тетяна Корецька.

 

Сивочолі ветерани, які вже стали легендами нашого міста, завжди будуть яскравим прикладом для молодого покоління у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни. Про це наголосила Ірина Чебелюк, вітаючи ветеранів з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги.

 

“ Бажаю вам мирного неба, міцного здоров`я довгих та щасливих років життя! Земний уклін вам, дорогі ветерани, за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства. Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв”.

 
 

Ті, хто сьогодні прийшов до територіального центру отримали продуктові набори. Крім того, працівники установи соціальної допомоги відвідають ветеранів вдома та вручать їм такі ж подарунки, придбані коштом бюджету громади. Загалом працівниками територіального центру для людей поважного віку буде передано 100 продуктових наборів.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради (777904, 777946, 724727, 720665)