1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оголошено конкурс на визначення перевізників за маршрутами № 23 та 37

Під час позачергового дистанційного засідання виконавчого комітету розглянуто питання “Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 23 та № 37”.

Так, внесено зміни у наявний маршрут № 23, який тепер називається “с.Рованці (церква) – Адреналін Сіті”. Автобуси рухатимуться за наступним маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: с. Рованці (Шота Руставелі), Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Задворецька, Карпенка-Карого, Соборності, Гордіюк, Конякіна (місця міжзмінного відстою на вул. Шота Руставелі, у с. Рованці (церква) та на вул. Конякіна на території КРЦ «Адреналін Сіті»).

Крім того, прийнято рішення про відкриття автобусного маршруту № 37 “с. Жабка – “Ринок Новий”. На ньому працюватимуть дві одиниці транспорту. Автобуси рухатимуться за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: с. Жабка, с. Дачне, с. Прилуцьке, Наливайка, Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Винниченка, Набережна, Ковельська, Червоного Хреста, Львівська, Окружна (місця міжзмінного відстою у с. Жабка та на вул. Окружній біля ринку “Ринок Новий”).

Документи на участь у конкурсі приймаються до 12 години 26 жовтня 2020 року. Конкурс відбудеться 10 листопада 2020 року.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)