1. Головна
  2. Оперативна інформація

Виконавчий комітет відмінив необхідність фасування овочів, фруктів та курячих яєць

Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.04.2020 № 210-1 «Про додаткові невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території м. Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу на період дії карантину».

Відповідно до проєкту рішення, враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилення протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» зі змінами та Головного державного санітарного лікаря України щодо здійснення торгівлі в період карантину, а також неодноразові звернення суб’єктів господарювання, було відмінено необхідність фасування овочів, фруктів та яєць курячих харчових.

Попередні вимоги щодо фасування інших продуктів залишаються діючими. Зокрема, фасувати та упаковувати потрібно: продовольчі товари (хліб, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, крупи, макаронні вироби, борошно, цукор, сіль, сухофрукти, тощо, що не мають промислової упаковки і розміщуються для продажу шляхом самообслуговування в торгівельних залах закладів.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)