1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оголосили конкурс на перевезення пасажирів у Луцькій міській територіальній громаді

Про це йшлося під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету.

Зокрема, члени виконавчого комітету затвердили результати конкурсу на перевезення пасажирів у Луцькій міській територіальній громаді. На маршруті № 24 визначено перевізника-переможця, ним стало — ТОВ “Бест Ленад Груп”. Термін дії договору на перевезення пасажирів п’ять років.

Підтримали рішення щодо проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування № 50 “Луцьк – Брище”, № 54 “Луцьк – Рокині”, № 55 “Луцьк – Охотин”.

Участь у конкурсі можуть брати автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2.

А також — щодо проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 1 “Надрічна – Завод “Мотор”, № 127 “Луцьк – Озденіж”.

Участь у конкурсі можуть брати: міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5 на маршруті № 1. Автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2 на маршруті № 56.

Термін дії договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом становитиме п’ять років.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)