1. Головна
  2. Оперативна інформація

Затверджено мережу закладів загальної середньої освіти і міжшкільного ресурсного центру на 2022/2023 навчальний рік

Під час чергового засідання виконавчого комітету підтримано проєкт рішення: “Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти і міжшкільного ресурсного центру на 2022/2023 навчальний рік”. Доповідачем з цього питання виступив директор департаменту освіти Віталій Бондар.

Міський голова Ігор Поліщук повідомив, що у нашій громаді працюють 33 з 38 шкіл. Ті школи, які не мали укриття у своєму приміщенні чи поблизу, не працюють. Учні там або вчаться онлайн, або шкільними автобусами їх довозять до інших навчальних закладів.

Також у громаді працює 41 ДНЗ з 51.

У ході розгляду цього проєкту рішення член виконкому, староста Прилуцького старостинського округу Олександр Гурський підняв питання щодо підтоплення підвалу у дошкільному навчальному закладі села Дачне, зазначивши, що у належний стан його приведено з коштів батьків.

Міський голова Ігор Поліщук, у свою чергу, акцентував на забороні збирати кошти з батьків, зокрема, й на ремонт укриттів у дитячих садочках. “Батькам гроші повернути всі. Необхідні роботи провести за кошти міського бюджету. У нас є на це гроші у бюджеті. Усім керівникам навчальних закладів було доведено про це неодноразово. Треба припиняти практику збору грошей з батьків”, - наголосив він.

Водночас директор департаменту освіти Віталій Бондар повідомив, що за бюджетними коштами на облаштування укриття у підвалі ДНЗ села Дачне ніхто не звертався. Міський голова Ігор Поліщук дав доручення оголосити догану директору садочка за такі дії.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)