1. Головна
  2. Оперативна інформація

Опубліковано Посібник Програми Ради Європи "Інтеркультурні міста"

Опубліковано Посібник Програми Ради Європи "Інтеркультурні міста"

З нагоди Міжнародного дня боротьби з расовою дискримінацією Програмою Ради Європи "Інтеркультурні міста", учасником якої є м.Луцьк, опубліковано Посібник для громадських поліцейських, де наведені кращі практики функціонування поліцейської служби м. Фуенлабради (Іспанія). Поштовхом до створення видання став навчальний візит представників муніципальної поліції міст-учасників Програми на тему "Система функціонування громадської поліції в інтеркультурній громаді", що відбувся в Іспанії 23-25 жовтня 2018 року.

У цьому заході взяла участь і делегація з Луцька, яка стала учасником конференції "Політика об’єднання: інтеркультурний підхід до безпеки міста", що відбувалася з метою поширення досвіду роботи місцевої поліції.

Зі змістом Посібника можна ознайомитися за посиланням:

https://rm.coe.int/intercultural-cities-manual-o…/16809390a5

 

Довідка:

Місто Луцьк є учасником Програми Ради Європи "Інтеркультурні міста" з 2012 року. Програма стала платформою, де влада та громадськість вже протягом багатьох років мають змогу вивчати потужний європейський досвід розвитку й удосконалення політики інтеркультурності, розширювати та налагоджувати міжкультурні контакти, а також сприяти розвитку культурного розмаїття у місті. Адже Луцьк – багатокультурне європейське місто, мешканці якого плекають та розвивають українську культуру, водночас підтримуючи та сприяючи культурному самовираженню інших народів та резидентів з інших регіонів України, представники яких проживають у Луцьку.

 

Департамент культури Луцької міської ради