1. Головна
  2. Оперативна інформація

“Підприємливі діти: Луцьк-Люблін”. Зустріч зі студентами

“Підприємливі діти: Луцьк-Люблін”.  Зустріч зі студентами

8 лютого 2024 року в Луцькій міській раді відбулася мотиваційна зустріч зі студентами Волинського національного університету імені Лесі Українки.

У 2024 році в місті Луцьку стартував третій сезон проєкту “Підприємливі діти: Луцьк-Люблін”. До участі в ньому залучено 20 студентів факультету педагогічної освіти та соціальної роботи ВНУ імені Лесі Українки.

Зі студентами спілкувався директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль. Він наголосив, що у третьому сезоні в проєкті беруть участь школи й дитячі садки Луцької міської територіальної громади, які вже мають свої бізнес-ідеї та хочуть втілювати їх у життя. Одне із завдань студентів — це розвинути той напрям підприємництва, який діти подали в своїх бізнес-ідеях, адаптувавши до цього навчальний процес.

Борис Смаль також закликав молодь максимально скористатися можливостями участі в міжнародному проєкті, аби отримати для себе додаткові компетенції, які можна буде використати в майбутньому.

 

Нагадаємо, що проєкт “Підприємливі діти: Луцьк-Люблін” реалізовує Луцька міська рада у співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, громадською організацією “Ефект дитини” та польськими партнерами – мерією міста Люблін та Університетом імені Марі Кюрі-Склодовської.

Метою проєкту є формування у дошкільнят та учнів молодших класів уявлень про підприємливість та фінансову грамотність.

Діти вивчатимуть основи підприємницької діяльності, навчаться втілювати на практиці свої бізнес-ідеї та відвідають успішні підприємства міської територіальної громади.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)