1. Головна
  2. Оперативна інформація

Загинув під час виконання бойового завдання: у Луцькій громаді поховали Героя Сергія Куделю

Загинув під час виконання бойового завдання: у Луцькій громаді поховали Героя Сергія Куделю

Луцька громада попрощалася із захисником України Сергієм Куделею, який віддав своє життя у війні з російськими загарбниками. Сьогодні, 9 лютого, Героя відспівали у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Шепель.

Куделя Сергій Валерійович (06.06.1987 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 22 січня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Новодарівка Донецької області.

 

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із родиною, односельчанами, духовенством, бойовими побратимами долучився Луцький міський голова Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Поховали Сергія Куделю на кладовищі у селі Шепель.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“На жаль, такі дні, як сьогодні, – це ще одне нагадування нам, що кожен день відносно мирного життя у нашій громаді має велику ціну. І ця ціна – це життя таких молодих хлопців як Сергій, – сказав міський голова у скорботній промові. – Велика вдячність нашому Герою, велика шана всім нашим захисникам, які поклали свої життя за Україну. Сьогоднішній день нагадує нам, що ми не маємо права втратити віру, не маємо права скласти руки, що кожен із нас повинен зробити все можливе для перемоги України. Просимо в Господа про перемогу якомога меншою кількістю жертв”.  

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)