1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про громадське обговорення

25 листопада 2021 року відбудеться громадське обговорення у форматі «круглого столу» регуляторного акту - проєкту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 03.12.2014 № 699-1 «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Луцьку», яким передбачається приведення у відповідність нормативно-правового акту міської ради, її виконавчих органів та міського голови до адміністративно-територіального устрою Луцької міської територіальної громади. Вказане надасть можливість Луцькою міською радою визначити виконавця послуг з вивезення побутових відходів на територіях приєднаних громад, що забезпечить їх належний санітарно-епідеміологічний стан.

Захід проводиться відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Громадське обговорення відбудеться з дотриманням карантинних обмежень за адресою: 43016, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40а, каб.305, початок о 15.00.

У разі загострення епідеміологічної ситуації в місті, громадське обговорення буде відбуватися у форматі онлайн конференції, про що буде повідомлено на сайті Луцької міської ради за день до проведення громадських обговорень.

Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення.

 

Департамента ЖКГ