1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення щодо оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Комплексної програми охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022–2025 роки

На виконання Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень від громадськості, виконавчий комітет Луцької міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Комплексної програми охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022–2025 роки

1. Повна назва документа державного планування: Комплексна програма охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022–2025 роки.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Луцька міська рада.

3. Процедура громадського обговорення: 

Відповідно до ст. 10 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення на сайті Луцької міської ради (https://www.lutskrada.gov.ua).

4. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Комплексної програми охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022–2025 роки можна за наступним посиланням: ЗАЯВА__про_визначення_обсягу_СЕО

Зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Комплексної програми охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022–2025 роки надавати в письмовій формі у відділ екології Луцької міської ради: - поштою за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 40 а, м.Луцьк, 43025; - електронною поштою за адресою: ecology@ lutskrada.gov.ua. Відповідальна особа: начальник відділу екології Лисак Оксана Віталіївна, тел.: 0332 724 160.

Строк подання зауважень і пропозицій до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки - до 02.12. 2021 року.