1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оприлюднення Проєкту Детального плану території в районі полігону твердих побутових відходів Луцької міської територіальної громади та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детальний план території в районі полігону твердих побутових відходів Луцької міської територіальної громади, Волинської області.

ДПТ

Метою даного ДПТ є вирішення проблеми збору та зберігання твердих побутових відходів міста Луцьк та прилеглих населених пунктів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та звіту про СЕО – Луцька міська рада (43025, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19).

Розробник ДПТ – ФОП Лаврін Володимир Степанович.

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проєкт ЛТД».

СЕО

3) Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

10.11.2021 року о 14:00, Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради (43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40а).

Ознайомитися з ДПТ та Звітом про СЕО та подати зауваження та пропозиції можна за адресою: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради (43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул.Богдана Хмельницького, 40а).

Адреса сайту: https://www.lutskrada.gov.ua/

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ та Звіту про СЕО є Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради (43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40а).

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту: не передбачено.

 
 
 
 
 

 

Департамент ЖКГ