1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про збір пропозицій щодо розробки концепції влаштування території в межах земельної ділянки, в яку входить Центральний ринок та прилеглої території до Луцького замку

1. Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи протокол № 1 засідання робочої групи щодо замовлення розробки концепції влаштування території в межах земельної ділянки, в яку входить Центральний ринок, та прилеглої території до Луцького замку, з метою врахування пропозицій громадськості, виконавчий комітет та управління містобудування та архітектури оголошує збір пропозицій щодо розробки концепції влаштування території в межах земельної ділянки, в яку входить Центральний ринок та прилеглої території до Луцького замку.

2. Вихідні матеріали можна отримати в управлінні містобудування та архітектури за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 20 телефон 777-865, 777-866.

3. Інформація про місце та строки проведення:

Пропозиції щодо розробки концепції влаштування території в межах земельної ділянки, в яку входить Центральний ринок та прилеглої території до Луцького замку подавати до 31 березня 2018 року за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 19, телефон 777-865, 777-866.

4. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій:

начальник управління містобудування та архітектури, Герасимюк Леонід Васильович.

 

Управління містобудування та архітектури Луцької міської ради