1. Головна
  2. Оголошення

У Луцьку вдруге відбудеться Конкурс соціальних проектів туристичного спрямування

У 2017 році вперше в Луцьку відбувся Конкурс соціальних проектів туристичного спрямування. Реалізація Конкурсу показала, що у місті є багато активних людей, які вболівають за його розвиток як туристичної дестинації. На розгляд конкурсної комісії було подано близько 80 проектів, з яких було відібрано, профінансовано і реалізовано дев’ять.

Цього року Конкурс відбудеться вдруге. Його організатором є Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Участь у Конкурсі можуть брати лучани віком від 18 років.

Пріоритети конкурсу:

1. Нові туристичні об’єкти. Створення у міському просторі нових креативних об'єктів туристичного інтересу, арт-об'єктів, ландшафтних об'єктів, атракцій тощо;

2. Фестивалі, події, заходи. Проведення заходів, що залучають туристів, сприяють розвитку внутрішнього туризму, популяризують історію і сучасність міста;

3. Інклюзивні проекти. Забезпечення доступу до туристичних об'єктів та інформації про туристичний потенціал міста для осіб з інвалідністю;

4. Інформаційні та IT продукти. Застосування інформаційних технологій (програм, веб-ресурсів, додатків до ґаджетів) для популяризації Луцька як туристичної дестинації.

Загальний бюджет конкурсу становить 100 000 грн. Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 50 000 грн. Умовами конкурсу також передбачено співфінансування реалізації проектів-переможців їх ініціаторами. Вартість співфінансування повинна бути не меншою як 10% від обсягу коштів бюджету міста на реалізацію даного проекту.

Конкурс триватиме з 1 по 30 березня. Проекти-переможці мають бути реалізовані до кінця 2018 року.

Стати учасником Конкурсу можна, заповнивши заявку (googlе форма: https://docs.google.com/forms/d/1LWeceHKybHKQ6qg1Vbs2ZPjdM-AEd_chwBYjCh7sOZw/edit ) з 1 березня 2018 року по 20 березня 2018 року (до 24.00).

Переможців обиратиме конкурсна комісія.

З Положенням про проведення Конкурсу можна ознайомитись на сайті міської ради (https://www.lutskrada.gov.ua/documents/pro-provedennia-konkursu-sotsialnykh-proektiv-turystychnoho-spriamuvannia).

Конкурс відбуватиметься за участі ГО “Молодіжна платформа”, яка проведе для учасників, чиї проекти відповідатимуть напрямкам та меті Конкурсу, навчання щодо презентації своїх ідей перед конкурсною комісією.

За додатковою інформацією можна звертатись за тел. 777956, 777924 та писати на електронну адресу: lutsktourism@gmail.com

 

Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради