1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення щодо оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік

На виконання Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень від громадськості, виконавчий комітет Луцької міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік.

1. Повна назва документа державного планування:  Програма економічного і соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік .

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: 

Луцька міська рада.

3. Процедура громадського обговорення: Відповідно до ст. 10 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення на сайті Луцької міської ради (https://www.lutskrada.gov.ua).

4. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік можна на офіційному сайті Луцької міської ради за наступним посиланням: (https://www.lutskrada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік надавати в письмовій формі у департамент економічної політики Луцької міської ради:

- поштою за адресою: вул. Богдана Хмельницького,19, м. Луцьк, 43025;

- електронною поштою за адресою: econom@ lutskrada.gov.ua.

Відповідальна особа: директор департаменту економічної політики Смаль Борис Анатолійович, тел.: 0332 777 933.

Строк подання зауважень і пропозицій до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  - до 03.12. 2020 року.