1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту зонального погодження на «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул.Новочерчицькій, 5 у місті Луцьку»

1.Мета, склад та зміст містобудівної документації:

Уточнення положень генерального плану та плану зонування території міста, щодо поверховості будинку, уточнення планувальної структури , просторової композиції, параметрів забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, організація нормативного транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою і озеленення прилеглої території.

2.Основні техніко - економічні показники:

Загальна площа 6263,44 м.кв.

Загальна площа квартир 4624,92 м.кв.

Поверховість 7 пов.

Паркомісця 20

Площа забудови 1126,39 м.кв.

3.Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації:

Замовник – ОК «ЖБК Еталон»

Розробник – ПП «Спецпроект».

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

- участь громадськості відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та законодавчих документів, скарги та пропозиції стосовно проекту зонального погодження на «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул.Новочерчицькій,5 у місті Луцьку» подавати до 22 липня 2016 року за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки,35,каб.20, телефон 777867, 777863

5. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій:

- заступник начальника управління містобудування та архітектури, головний інженер Швай В.О..

6.Інформація стосовно запланованих ін формаційних заходів:

- проект зонального погодження на «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул.Новочерчицькій,5 у місті Луцьку» розміщений на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua, розділ «Оголошення» та на стенді на першому поверсі центру надання адміністративних послуг за адресою вул. Лесі Українки.35.

 

Начальник управління                                                                                  Леонід Герасимюк

 

Швай 777865

Гловацька 777867