1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії»: презентували серію нових промороликів проєкту

«Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії»: презентували серію нових промороликів проєкту

Zapolska
Valenta
Sikorskyj
Lubart
Levchanivska
Desnycka
Chоrtoryjskyj

У рамках відзначення Дня міста сьогодні, 5 вересня, презентували серію промороликів «Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії».

Захід відбувся в атмосферній та творчій локації — Гармидер ангар-stage, що на вул. Залізнична, 9.

У презентації взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, начальник управління туризму та промоції Катерина Теліпська, історик Андрій Павляшик, керівник театру «Гармидер» Руслана Порицька та всі, хто долучився, та цікавиться реалізацією проєкту.

 
 

“Історію нашого міста всі ми пишемо разом, кожен в своїй частині. Найголовніше — це любов до Луцька, аби ми спільними зусиллями дбали про нього та розвивали”, - зазначила під час зустрічі заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона передала вітання від міського голови Ігоря Поліщука, побажала міцного здоров'я, любові, миру та добробуту.

 
 
 

Як зазначила начальник управління туризму та промоції Катерина Теліпська, у 2017 році «Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії» став переможцем конкурсу соціальних проєктів туристичного спрямування, автор якого колектив театру-студії «ГаРмИдЕр». Сім відеороликів, тривалістю не більше півтори хвилини, в яких показано коротенькі моменти з життя відомих постатей, що мешкали у Луцьку в різні часи.

Цього року героями стали: Ірина Левчанівська - краєзнавець, митрополит Полікарп (Сікорський), Олександр Валента - художник, князь Іван Чорторийський, князь Любарт Дмитро, Габріеля Запольська - польська письменниця, Катерина Десницька - принцеса Сіаму (тепер Таїланд).

 
 
 
 

В ході зустрічі історик Андрій Павляшик розповідав цікаві факти про нових  героїв сюжетів з великої історії славного Луцька.

Сценаристка та режисерка промороликів — Руслана Порицька. 

Запрошуємо до перегляду захопливих історій!


 


Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)