1. Головна
  2. Оголошення

Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади у селі Жабка

Розпорядженням Луцького міського голови «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади» від 01 вересня 2023 року № 282 було внесено на громадське обговорення жителів сіл Прилуцьке, Дачне, Жабка, Сапогове кандидатуру старости СУЩУКА ПЕТРА ІГОРОВИЧА.

Громадське обговорення кандидатури старости Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади буде проходити у період з 01 по 30 вересня 2023 року у формі проведення зустрічей кандидата на посаду старости з громадськістю та шляхом опитування жителів Прилуцького старостинського округу.

 

Зустріч  кандидата на посаду старости у селі Жабка відбудеться

12.09.2023 о 17.00 год.
на території дитячого майданчика поруч з храмом

(с.Жабка, вул. Вишнева)

 

Опитування жителів села Жабка буде проведено 12 та 13 вересня 2023 року у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” (його філії за адресою: с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська, 35а) шляхом заповнення опитувальних листів на підтримку кандидатури старости Прилуцького старостинського округу.

Також з метою опитування максимальної кількості жителів старостинського округу процес опитування може включати відвідування членами робочої групи місць проживання жителів старостинського округу.

В опитуванні беруть участь громадяни України, які мають право голосу на виборах, зареєстровані на території відповідного старостинського округу. Для того, щоб узяти участь в опитуванні при собі потрібно мати паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та на підставі якого можна ідентифікувати його місце реєстрації.

Опитування на території округу триває до 20 вересня 2023 року.

 

Додаткову інформацію про проведення громадського обговорення можна отримати за телефоном 777 939, електронним листуванням на електронну поштову адресу org.lutskrada@ukr.net.