1. Головна
  2. Оголошення

Стартує громадське обговорення щодо перейменування вулиць у місті Луцьку

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку:

  Вулиця, що підлягає перейменуванню Пропозиція
1 Левітана Ленкавського Степана
2 Щусева Гузара Любомира
3 Сєченова (частина) Митрополита Сікорського
4 Сєченова (частина) Богуна Івана (провулок)
5 Трункіна Івахіва Василя
6 Проектована вулиця Гетьмана Орлика Пилипа
7 Крилова Пясецького Вальдемара

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/638 (тел. 777864) протягом 2 місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури Маруняк Андрій Ярославович.

Громадські обговорення відбудуться 24 жовтня 2023 року о 15.00 год. в приміщенні залу засідань Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Іван Богун історична довідка

Любомир Гузар_історична довідка

Митрополит Сікорський історична довідка

Пилип_Орлик історична довідка

Пясецький Вальдемар_історична довідка