1. Головна
  2. Оголошення

Про призов громадян 1994-2003 років народження на строкову військову службу в жовтні-грудні 2021 року

КОПІЯ

 

 МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА ЛУЦЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО

МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ

ПІДТРИМКИ

31 серпня 2021                                         м. Луцьк                                                       № 115

 

Про призов громадян 1994-2003 років

народження на строкову військову

службу в жовтні-грудні 2021 року

 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році ” та з метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу наказую:

З’явитись на призовну дільницю Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу усім громадянам 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1994 - 2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю за адресою: м. Луцьк, вул. Стефаника, 3а у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути у Луцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки до 10 жовтня 2021 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

3. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Луцької міської територіальної громади, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у Луцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі закладів освіти, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з законодавством.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

7. Наказ довести до особового складу в частині, що їх стосується.

 

Військовий комісар

Луцького об’єднаного міського територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

полковник                                                                                                     В.ХУДИК