1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про зміну тарифу на послугу з захоронення побутових відходів

Відповідно до вимог Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об”єднань, Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство „Луцькспецкомунтранс” повідомляє про наміри зміни вартості на послуги поводження з побутовими відходами, з подальшим коригуванням окремих статтей витрат. На сьогодні вона не забезпечує підприємству повного відшкодування економічно обгрунтованих витрат та отримання прибутку.

Рівень відшкодування фактичної собівартості у діючих тарифах, які надає підприємство, становить 50,0 - 85,0 відсотків. Причиною такого зростання собівартості в першу чергу є те, що окремі статті витрат не коригувались з 2017 року. Витрати на них зросли майже у 2 рази. В діючому тарифі оплата праці розрахована з мінімальної зарплати 3200 грн, а з 01.01.2021р. мінімальна зарплата становить 6000 грн.

Таким чином, для усунення негативного впливу вище перелічених факторів виникла потреба в розрахунку нового тарифу.

У середньому тарифи на послугу з вивезення і захоронення побутових відходів, що надається транспортом автопідприємства, підвищаться від 64 відсотків.

тариф

 

Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство „Луцькспецкомунтранс”