1. Головна
  2. Оперативна інформація

Продовжуються засідання "Клубу учасників АТО та членів їх сімей" у Луцькому міському центрі зайнятості

Продовжуються засідання "Клубу учасників АТО та членів їх сімей" у Луцькому міському центрі зайнятості

На захід, що відбувся 07 листопада 2019 року, запрошено соціальних партнерів. Представники Регіонального, Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Управління юстиції у Волинській області спілкувалися з учасниками АТО/ООС, роз’яснювали нові норми законів.

Присутні отримали інформацію про право на безоплатну вторинну правову допомогу, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Фахівцями акцентовано увагу на інформаційних кампаніях, що відбуваються в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!».

Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних, ознайомила про можливості професійного навчання за сприяння служби зайнятості. Присутніх цікавили умови навчання за професіями «Водій тролейбуса», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

На завершення учасники семінару підсумували, що такі зустрічі допомагають знайти нові знання, підтримку, спілкування, обмінятись досвідом та отримати нові корисні контакти.

 

 

Луцький міський центр зайнятості