1. Головна
  2. Оперативна інформація

Служба в Збройних Силах України за контрактом

Служба в Збройних Силах України за контрактом

Збройні Сили України пропонують посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Представник військової частини А2802 36-ї Окремої Бригади Морської піхоти контр-адмірала Михайла Білинського завітав на семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Сержант Синицький Р.І. ознайомив з наявністю вільних посад у бригаді, розповів запрошеним історію створення бригади. Дізналися присутні, що бригада була сформована з числа вірних присязі військових, переформуванням частини 36-ї окремої бригади берегової оборони, яка вийшла з Криму. До бригади увійшли і інші окремі батальйони морської піхоти.

Обговорили порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом в бригади морської піхоти, переваги служби, які необхідно надати документи, специфіку пропонованої роботи, соціально правовий захист військовослужбовців та перспективи росту. Дізналися, що підрозділи бригади приймають активну участь у заходах міжнародного співробітництва, проведення міжнародних навчань, виконують завдання з охорони та оборони важливих об'єктів.

За більш детальною інформацією, що стосується проходження військової служби за контрактом, можна звертатись за адресою: місто Луцьк, вул. Теремнівська, 85/А.

 

 

Луцький міський центр зайнятості, 247377