1. Головна
  2. Оперативна інформація

Радник міського голови Ігор Поліщук ознайомився з ходом ремонтних робіт на вулицях та прибудинкових територіях

Радник міського голови Ігор Поліщук ознайомився з ходом ремонтних робіт на вулицях та прибудинкових територіях

У місті тривають активні роботи з капітального ремонту прибудинкових територій. З настанням сприятливих погодніх умов працівники дорожніх служб намагаються оперативно виконати значні об'єми робіт.

Варто зазначити, що капітальний ремонт дворів проводиться комплексно. Зокрема, відновлюється дорожнє покриття та тротуари, будуються чи реконструюються мережі зовнішнього освітлення, встановлюються дитячі та спортивні майданчики.

Радник міського голови Ігор Поліщук разом з директором департаменту ЖКГ Юрієм Красем оглянули, як тривають ремонтні роботи на прибудинковій території на проспекті Соборності, 42, 42а.

 
 
 
 
 

Ремонтні роботи виконують працівники підприємства “Луцькавтодор-Сервіс”.

 
 
 
 

Тривають роботи і на вулиці Ковельській, де нині вирівнюють основу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Виконано роботи з влаштування посадкового майданчика на зупинках громадського транспорту на проспекті Відродження, 1 та Соборності, 40.

 
 
 
 
 
 

Крім того, не забуває міська влада й про невеличкі вулиці, де нема асфальтового покриття. Минулоріч більше десятка вулиць вдалося відремонтувати завдяки використанню технології влаштування щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією. Так, цьогоріч уже завершуються такі роботи у провулку Сосюри. 

 
 
 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук залишився задоволений побаченим. Він наголосив, що уже розпочато активні роботи з ремонту дорожньо-вуличної інфраструктури. За його словами, минулоріч розпочато підготовчі роботи на вулиці Ковельській. Нині тут проводять вирівнювання основи. Крім того, тут влаштовано зливову каналізацію, аби вода не стояла після дощу і не руйнувала новий асфальт. Ігор Поліщук зауважив, що нове покриття тут повинно прослужити не один рік, а тому вимагають якості робіт від підрядника. До кінця травня намагатимуться все завершити.

Також радник міського голови зауважив, що активно ремонтують двір на проспекті Соборності, 42, 42а. “Підрядник обіцяє усе завершити за три тижні і перейти до ремонту двору на вулиці Кравчука, 1, 3. Ми зустрічалися з мешканцями навколишніх будинків і намагалися врахувати усі їхні побажання під час проведення робіт”, - зазначив він.

 

Також Ігор Поліщук наголосив, що продовжуються влаштування твердого покриття на вулицях, де його ніколи не було. Зокрема, це провулок Сосюри, де раніше була ґрунтова дорога і люди ходили по багнюці. “Нині ж тут гарна дорога, яка буде зручна і пішоходам, і водіям”, - додав він.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)