1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Ранкова гімнастика для всіх» відсвяткувала свою 2-гу річницю

«Ранкова гімнастика для всіх» відсвяткувала свою 2-гу річницю

2-гу річницю загальноміської акції «Ранкова гімнастика для всіх» святкували сьогодні лучани на спортивному майданчику гімназії №21 імені Михайла Кравчука. Акцію «Ранкова гімнастика для всіх» започаткувала Луцька міська рада за підтримки мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика». Протягом року вона проходить у 5-6 локаціях міста, проте сьогодні було вирішено зібрати усіх на спортмайданчику гімназії №21.

Захід розпочався із невеликої пробіжки та розминки, під час якої заслужений тренер України з пауерліфтингу Олег Хом’як зарядив лучан своєю енергією та позитивом. Учасники ранкової гімнастики, серед яких – як діти, так і дорослі, старанно виконували усі вправи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім гімнастики своє бойове вміння продемонстрували лучанам вихованці Академії Капа з бойового мистецтва Капоейра та члени клубу змішаних бойових мистецтв «Прайд».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Сьогодні Україна прокинулась із новим світовим чемпіоном. І тим більше у нас буде таких чемпіонів, чим більша кількість людей буде зайнята спортом. Сьогодні ви своєю активністю не тільки покращуєте здоров’я своє та близьких, а й показуєте хороший приклад оточуючим», - похвалою привітав присутніх директор департаменту сім’ї молоді та спорту Олексій Веремійчик.

Також, за активну громадську позицію щодо залучення жителів міста Луцька до активних занять фізичною культурою та спортом, з нагоди відзначення 2-ї річниці загальноміської акції «Ранкова гімнастика для всіх» було нагороджено Олега Хом’яка, Наталію Хом’як, Катерину Салатюк, Ніну Лисенко.

 

На завершення дійства усі охочі мали змогу скуштувати святкового торта.

 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

 

(777904, 777946, 724727, 720665)