1. Головна
  2. Оголошення

Оголошення про продовження тендеру

Реконструкція магістрального водопроводу та магістрального колектору в рамках впровадження проекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»

Ідентифікаційний номер: UMIP -ОР-2-VOL-052-1

Відповідно до Фінансової угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

Комунальне підприємство «Луцькводоканал» (далі «Замовник») в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізації субпроекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»  і має намір використати частину цих коштів на оплату проектних та будівельних робіт, для закупівлі яких публікується це запрошення.

Це оголошення друкується з метою продовження терміну отримання тендерних пропозицій та дати відкриття і є невід’ємною частиною Тендерної документації № UMIP -ОР-2-VOL-052-1 на реконструкцію водопроводу та магістралі водопостачання в м. Луцьк.

Заявлена дата

Зміна

Розділ II: інформаційний лист, IУТ пункт 21.1

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій:

Дата: 14 грудня 2021

Час: 11:00 за місцевим часом

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій:

Дата: 23 грудня 2021

Час: 11:00 за місцевим часом

Усі інші положення та вимоги Тендерної документації залишаються незмінними.

Тендерні пропозиції англійською мовою, підготовлені відповідно до вимог тендерної документації, мають бути подані за вказаною нижче адресою до 11:00 за місцевим часом 23 грудня2021 року. Пропозиції, надані пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Відкриття тендерних пропозицій, поданих до зазначених дати та часу, відбудеться 11:00 за місцевим часом 23 грудня 2021 року у присутностіпредставників учасників, які виявлять бажання бути присутніми за вказаною нижче адресою.

КП «Луцькводоканал»

До уваги: Святослава Дмитроци, заступника голови тендерного комітету з реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Поштова адреса: вулиця Дубнівська,  будинок 26, 4-ий поверх, зал засідань.

Місто: Луцьк (Волинська область)

Поштовий індекс: 43010

Країна: Україна

Електронна адреса: slavadm1975@gmail.com

Телефон:+380 67 332-37-47