1. Головна
  2. Оперативна інформація

Робоча група зафіксувала факт продажу алкоголю після 22.00

Інформація управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради про проведення рейдів робочою групою з.

У ніч з 12 на 13 липня 2018 року робоча група з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг провела рейд, під час якого перевірили 13 об’єктів (у тому числі й комп’ютерних клубів, інтернет-кафе та закладів державних лотерей).

Працівники управління розвитку підприємництва та реклами департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області , які увійшли до складу робочої групи, зафіксували факт порушення режиму роботи закладом національної лотереї “Спорт-лото”, а також інший факт порушення ч. 2 ст. 156 КУпАП - продаж пива після 22.00 години у закладі торгівлі.

Було винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення за ст. 182 КУпАП на працівника закладу національної лотереї “Спорт-лото” (бульв. Дружби Народів, 3) та складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП на продавця закладу «Пивна лавка» (просп. Соборності, 3).

 

Управління розвитку підприємництва та реклами, 777883