1. Головна
  2. Оперативна інформація

У районі АС № 1 демонтували п’ять незаконних тимчасових споруд

У районі АС № 1 демонтували п’ять незаконних тимчасових споруд

П’ять торгівельних кіосків сьогодні демонтували інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради на земельній ділянці комунальної власності по вулиці Конякіна, 39, що на АС №1. Це був вже другий етап демонтажних робіт. Раніше тут вже зносили незаконні тимчасові споруди.

 
 
 

Кіоски впродовж багатьох років розміщувалися без дозвільних правовстановлюючих документів, а рішення про їх демонтаж було прийнято членами виконавчого комітету Луцької міської ради ще у 2016 році (07.10.2016 року за №620-8, №620-18, №620-5, №620-9, №620-7). З того часу муніципали неодноразово повідомляли власників тимчасових споруд про необхідність виконання рішення виконкому, однак підприємці й надалі продовжували торгувати та ігнорували інспекторів, а кіоски самовільно не демонтовували. 

 
 

Присутні під час демонтажних робіт власники кіосків змогли винести з них усі речі. Жодних скарг від підприємців муніципали не отримували, а майно описане та передане присутнім власникам кіосків.

Демонтажні роботи завершили близько шостої ранку з метою відновлення безперебійної роботи автостанції. На даний момент проводиться прибирання після демонтажу.

 

 

Департамент муніципальної варти