1. Головна
  2. Оперативна інформація

Семінар «Легальна зайнятість»

Семінар «Легальна зайнятість»

Семінар «Легальна зайнятість» був проведений у Луцькому міському центрі зайнятості за участю начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Тетяни Коллер Луцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області.

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Надія Герило Луцького міського центру зайнятості акцентувала увагу запрошених про можливості служби здійснювати пошук роботи не тільки в межах міста, а й по всій Україні, отримати профорієнтаційні послуги, в тому числі профдіагностичні, пройти професійну підготовку, підвищити свою кваліфікацію з перспективою подальшого працевлаштування. Ознайомила з сучасними можливостями використання послуг Державної служби зайнятості, а саме відеорезюме та онлайн-співбесіда з роботодавцем; електронна черга реєстрації громадян; електронний кабінет роботодавця.

Представник Пенсійного фонду розповіла присутнім про можливість отримувати інформацію щодо нарахованого страхового стажу, розміру заробітної плати та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку, переглянути дані власної пенсійної справи, сформувати запити на попередню підготовку документів, записатись на прийом до фахівців Фонду, отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України.

Консультаційні послуги можна отримати в будь який зручний час, використавши мережу Інтернет та зареєструвавшись на WEB – порталах Державної служби зайнятості та Пенсійного фонду України.

Легалізація своєї зайнятості є запорукою соціальної підтримки громадян.

 

 

Луцький міський центр зайнятості, 247377