1. Головна
  2. Оперативна інформація

Заклади освіти активно готуються до нового навчального року

Заклади освіти активно готуються до нового навчального року

Сьогодні відбувся плановий огляд ремонтних робіт, що тривають у навчальних закладах нашого міста. В ньому взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук. Посадовці відвідали дошкільний навчальний заклад №12, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 та дошкільний навчальний заклад №7.

 

Роботи із повної заміни даху та накриття проводять у садочку №12. Заклад має багату історію, а його вік налічує близько 60 років, проте досі суттєвого ремонту даху ще не зазнав. Із бюджету міста на ці потреби було виділено більше 1 млн грн.

 
 
 
 

“Було прийнято рішення повністю замінити дах, щоб зберегти приміщення. Тут замінено усі вікна на енергозберігаючі. Садочок розвивається, багато уже зроблено. І кожен заклад ми намагаємося якимось чином, але підтримати. Літній період – це період ремонтів. Якщо у всіх – відпустка, то у нас розпочинається гаряча пора. І це вимагає постійного контролю якості. Плануємо, що будемо працювати до 1 вересня, тому що об'єктів є багато і усі вони потребують уваги”, - розповів Григорій Пустовіт.

 

Не забули також і про проблеми ЗОШ №3. Ця школа була побудована на проблемній ділянці – заплаві річки Стир. Відповідно, уся вода, при підйомі її рівня у річці, через фундамент та під ним потрапляє у підвальні приміщення. Постійні підтоплення призводять до утворення тріщин фундаменту, стін.

На укріплення закладу було виділено 753 тис грн.

 

 
 
 
 
 
 
 

“Галузь освіти, дошкільної та загальної, для нас є пріоритетною, і завжди була. Кошти виділяються, щоб створити нормальні умови для навчання дітей, нормальної роботи персоналу, і цього року разом із коштами міського бюджету, кредитними і грантовими коштами НЕФКО біля 60 млн грн буде вкладено у освітні заклади міста. Це включає утеплення фасадів, заміну вікон, ремонт дахів, харчоблоків, пралень, облаштування зливової каналізації та інше”, - зазначив Ігор Поліщук.

 

Новий харчоблок отримає ДНЗ №7. З часу будівництва садочка капітального ремонту та заміни обладнання тут ще не було. Попередньо вже підсилили цоколь закладу, замінили більшість вікон на енергоефективні. Ремонт включає заміну електропроводки, труб, плитки на стінах, підлозі, заміну світильників, вирівнювання стелі, нове обладнання.

 
 
 
 
 
 
 

“Я хотів би додати, що облаштування харчоблоку носить також енергоефективний характер. Це дозволить зекономити на утриманні приміщення садочку”, - уточнив Григорій Пустовіт.

 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

 

(777904, 777946, 724727, 720665)