1. Головна
  2. Оперативна інформація

Сьогодні відкрилася друга філія Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку — на вул. Ковельській, 53, у приміщенні Луцької районної ради

Сьогодні відкрилася друга філія Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку — на вул. Ковельській, 53, у приміщенні Луцької районної ради

“Філософія ЦНАП — максимальний доступ і зручність для тих, хто потребує адміністративних послуг, - зазначив під час відкриття заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич. - Територіально громада значно розширила межі за рахунок долучення прилеглих громад, тому виникла необхідність спростити шлях жителів до отримання послуг. За ініціативи міського голови Ігоря Поліщука у листопаді цього року відкрили філію на проспекті Соборності, а тепер ще у цьому мікрорайоні”.

 
 
 

За словами голови Луцької районної ради Олександра Омельчука, приміщення для ЦНАП підготували впродовж трьох тижнів. Наразі тут для зручності відвідувачів — світла, простора, сучасна зала. Послуги надаватимуть чотири кваліфікованих адміністратори.

 
 

“Мешканці мікрорайону та прилеглих сіл швидко, сучасно і комфортно зможуть скористатися допомогою адміністраторів у реєстрації місця проживання, поданні документів для отримання соціальних допомог, зокрема, послуги “єМалятко”, реєстрації об’єктів нерухомості, оформлення земельних відносин і дозвільних документів, тощо”, - розповіла директор ЦНАП у місті Луцьку Лариса Карп’як.

 

Ще однією функцією філії буде навчання людей цифрової грамотності — адміністратори допомагатимуть відвідувачам зареєструватися, замовляти послуги на платформі Дія, навіть завантажувати сертифікати. “Ця платформа Міністерства цифрової трансформації суттєво вивільняє час кожного в отриманні послуги, бо об’єднує всі структури в єдину зручну й дієву онлайн-систему”, - переконана Лариса Карп’як.

 

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич розповів про стратегічну перспективу — реконструкцію приміщення ДРАЦСу у Луцьку, що у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, можливо, вдасться обладнати як основний офіс Дії-центру — ЦНАП.

 
 

Довідково: Філія працюватиме у понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю — з 8.00 до 15.45. Технічна перерва — 12.00-12.45. Телефон для консультацій: (0332) 787772.

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луцьку