1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук підписав грантову угоду на будівництво нового відрізку тролейбусної лінії

Міський голова Ігор Поліщук підписав грантову угоду на будівництво нового відрізку тролейбусної лінії

Сьогодні в приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулося підписання грантового договору між Луцькою міською радою та Європейським інвестиційним банком на 155 тисяч євро в рамках “Проєкту міський громадський транспорт України”. Свої підписи під документом поставили міський голова Ігор Поліщук та голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік Де Загон.

 

Ці кошти буде спрямовано на будівництво нового відрізку тролейбусної лінії довжиною понад 2 км з встановленням 50-ти залізобетонних опор та облаштуванням 3-х тролейбусних зупинок.

 

Це дасть можливість:

- безперебійно здійснювати вихід тролейбусів на лінію по всіх маршрутах міста, заїзд в депо, у випадку аварійних ситуації чи заторів на існуючих напрямках;

- з’єднати діючі тролейбусні мережі від вул. Станіславського до вул. Львівської, що підвищить транспортну доступність до заводів “Кромберг & Шуберт Україна”, “СКФ-Україна”, Нового ринку тощо;

- організувати транспортний пересадковий вузол на Автостанції № 2;

- скоротити добовий пробіг 5-ти тролейбусів на 100 км;

- усунути дублювання тролейбусних маршрутів;

- замістити близько 35 автобусів середньої пасажироміскості 12-ма тролейбусами.

Встановлення трьох нових поворотних стрілок на перехрестях вул. Потебні – вул. Львівська; вул. Б. Хмельницького — вул. Ковельська; пр. Відродження – вул. Рівненська дасть можливість оптимізувати існуючі та запустити нові тролейбусні маршрути, скоротить добовий пробіг ще 7-ми тролейбусів на 100 км.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)