1. Головна
  2. Оперативна інформація

Соціально-мистецька акція «Магія творчості»

Соціально-мистецька акція «Магія творчості»

Сьогодні, 31 липня, відбувалася соціально-мистецька акція «Магія творчості» організована управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у партнерстві з арт-галереєю «OBRAZ&GRABOVETSKA». Захід проходив біля ексклюзивної та єдиної в Україні інклюзивної кав’ярні «Старе місто», де полюбляють бувати не тільки мешканці нашого міста, а й гості з усіх куточків України.

 

Локацію проведення заходу вибрали не випадково, адже смачні напої, теплі розмови, творча атмосфера та приємні зустрічі чекають на усіх у кав’ярні «Старе місто» – найкращому місці для внутрішніх налаштувань та спілкування – в затишній атмосфері, де все робиться з любов’ю.

 

На захід завітала заступник міського голови, Ірина Чебелюк, яка побажала діткам відчути себе частиною дружнього колективу, проявити в повній мірі свої творчі здібності та отримати багато позитивних емоцій.

 

Художниці Наталія Грабовецька та Ірина Шемейко провели цікаві арт-заняття для дітей з інвалідністю, під час яких малеча отримала змогу продемонструвати неабиякі творчі здібності. Різні недуги не стали на заваді для дітвори, яка прагне і вміє розвиватися незалежно від складних життєвих обставин.

 

Частина діток брала участь у майстер-класі з малювання в східній техніці з живопису – ебру від Ірини Шемейко. Ебру — це танець фарб та води, які переплітаючись між собою, створюють унікальні візерунки, адже створити два однаковісіньких малюнки просто не можливо.

 

Решта діток з захопленням малювали спільну картину «Сонячний капкейк» з Наталією Грабовецькою засновницею галереї «OBRAZ&GRABOVETSKA», яку по завершенню заходу на знак вдячності за гостинність подарували на згадку працівникам кав’ярні. Спільна робота пробуджує інтерес та наснагу до життя і розвитку, стимулює бажання бути ще кращими.

 

Діти повністю розчинилися в теплій атмосфері добра, дружби та взаємопідтримки, створюючи яскраві роботи та розповідаючи цікаві історії зі свого життя.

 

Наприкінці заходу всі присутні висловили один одному щирі побажання. Здоров’я, щастя, успіхів, творчого натхнення, радості, любові – теплі слова переповнювали серця кожного, хто в цей час знаходився в кав’ярні «Старе місто».

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку власникам та працівникам інклюзивної кав’ярні «Старе місто» за гостинність та неймовірно смачні тістечка, якими мали змогу поласувати юні художники після творчої роботи.

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді