1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани вшанували 107-му річницю від дня смерті Лесі Українки

Лучани вшанували 107-му річницю від дня смерті Лесі Українки

Сьогодні, на Театральному майдані нашого міста, до пам’ятника Лесі Українки зібрались небайдужі лучани, аби віддати шану видатній українській поетесі у 107-му річицю від дня її смерті. У заході, також взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 
 
 
 

Присутні пригадали останні дні Лесі Українки, проведені в Грузії, та безмежну любов до Батьківщини. Голова Волинської організації Національної спілки письменників України Ольга Ляснюк наголосила на особливому стоїцизмі, присутньому поетесі, що характеризувало її як сильного духом бійця. Потому присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Лесі Українці.

 
 
 
 
 
 

“Леся Українка — це та постать, яка прийшла у життя нашого народу, щоб показати, що ми сильна та вольова нація, у нас є власна гордість, талант, та все для того, аби ми були рівноцінним членом сім’ї європейських народів. Тож необхідно шанувати тих людей, які себе присвятили Україні, її історії та літературі”, - зазначив Григорій Пустовіт.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)