1. Головна
  2. Оперативна інформація

Стадіон на Вересневому став окрасою мікрорайону

Стадіон на Вересневому став окрасою мікрорайону

Жителі мікрорайону Вересневе неодноразово зверталися до міської влади із проханням відновити стадіон, територія якого довгий час була занедбана та поступово перетворювалася у смітник. Та за сприяння депутата Бориса Смаля у 2017 році на цьому місці розпочалися роботи із будівництва спортивного об’єкта - стадіону, аби дорослі та діти мали можливість активно та з користю проводити дозвілля.

 
 
 
 
 

Протягом півтора року тут активно тривали роботи із благоустрою - вивезено сміття, вичищено територію від самосіву, проведено вирівнювання площі та посіяно траву, встановлено огорожу.

 
 
 
 

Цьогоріч проведено освітлення території, встановлено відеонагляд, змонтовано трибуни та футбольні ворота. Загалом на ці потреби із міського бюджету було спрямовано 1, 3 млн грн. Окрім цього, ще 500 тисяч грн виділив фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”, 165 тисяч грн надійшли з депутатського фонду Борися Смаля. Окрім жителів Вересневого, тут тренуватимуться юні спортсмени Луцької ДЮСШ №2.

 

Відкриття стадіону на Вересневому відбулося за участі радника міського голови Ігоря Поліщука, депутатів Борися Смаля та Миколи Дендіберіна, начальника управління освіти Зіновії Лещенко, представника фонду Ігоря Палиці Тільки разом” Дмитра Піддубного, представників духовенства. На спортивне свято завітало й чимало місцевих мешканців. Приємно, що нове місце для занять спортом з’явилося тут саме у дні, коли в Україні відзначають День фізичної культури та спорту, а наше місто цими вихідними відзначає свою 933-ю річницю.

 
 
 
 
 

Вітаючи гостей та учасників заходу, радник міського голови Ігор Поліщук зазначив: “Місто Луцьк стрімко розвивається, розвивається й мікрорайон Вересневе. Сьогодні тут зовсім інша енергетика, зовсім інший вигляд. Усі ви знаєте, ще два роки тому на цьому місці було сміттєзвалище. А сьогодні тут побудовані два спортивні поля, на яких займатимуться спортом діти та дорослі. Міська влада визначила розвиток аматорського та професійного спорту одним із пріоритетних напрямків діяльності. Спорт зміцнює людину фізично та духовно, формує бажання до перемоги, правильні звички та мотивацію. Це має особливо важливе значення для підростаючого покоління. Я щиро радий, що у мікрорайоні Вересневе з’явилося чудове місце для тренувань”. Також він додав, що за минулий рік міська влада облаштувала три міні -футбольних поля у різних мікрорайонах міста, встановлено спортивний інвентар у дворах, проводяться різноманітні спортивні змагання та подякував усім, хто працював над облаштуванням цього стадіону.

 
 

Від імені мешканців Вересневого вдячність за новий стадіон висловив депутат Борис Смаль. За його словами, сьогодні на цьому стадіоні відбудеться футбольний матч між ветеранами футбольного клубу “Кристал”(Вересневе) та юними вихованцями відділення футболу Луцької ДЮСШ №2, серед яких- багато учнів місцевої школи №16.

 

Він побажав молодим футболістам успіхів, натхнення, та висловив сподівання, що на цьому місці буде чимало спортивних досягнень, побільше забитих голів та цікавих ігор.

 
 
 
 
 

Спортивне свято доповнили показові виступи вихованців ДЮСШ №2 та футбольні матчі. А право розіграти перший м’яч надали Ігорю Поліщуку та Борису Смалю.

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)