1. Головна
  2. Оперативна інформація

Свято спорту: у Луцьку урочисто відкрили новий мультифункціональний спортивний майданчик

Свято спорту: у Луцьку урочисто відкрили новий мультифункціональний спортивний майданчик

Спорт та здоровий спосіб життя віддавна були запорукою довголіття, вчили досягати успіху та долати будь-які перешкоди. Ось і сьогодні міська влада турбується про те, аби зайняття спортом стали нормою для лучан. Адже здоров’я та особистий успіх кожного мешканця Луцька підвищує престиж міста, забезпечує його щасливе майбутнє.

Одним із таких внесків у спортивний побут лучан став новий мультифункціональний спортивний майданчик на вулиці Глушець. Сьогодні на його урочисте відкриття завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та радник міського голови Ігор Поліщук.

Майданчик облаштований з використанням поліуретанового покриття та використовуватиметься в таких видах спорту, як бадмінтон, волейбол, баскетбол класичний та 3х3. Його вартість склала понад 1 млн грн. 

 
 
 
 
 
 
 

«Два роки тому на цьому місці були хащі, смітник, залишки старого асфальту. Я хочу подякувати тим, хто долучився до облаштування спортивного майданчику, та хочу побажати, щоб тут завжди вирував рух, відбувалися спортивні події, щоб він був зайнятий з ранку до вечора та користувався популярністю у лучан, щоб тут покращували свої професійні навички спортсмени, займалися діти. Ми пропагуємо та розвиваємо спорт у нашому місті, будуємо схожі майданчики у дворах: на разі готово вже десять, до кінця року облаштуємо ще чотири», - привітав присутніх Ігор Поліщук.

 

Цього дня на спортивному майданчику були присутні як професійні спортсмени, так і початківці. Не зважаючи на це, посадовці Луцької міської ради на своєму прикладі вирішили довести, що спорт – це заняття для кожного, зігравши у баскетбол із професіоналами з команди «Старий Луцьк».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Потому свою вправність глядачам продемонстрували волейбольні команди КДЮСШ та «BEREGYNYA», а також гравці в бадмінтон.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)