1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку за попередню добу зафіксовано 8 нових випадків захворювання на COVID-19

Всього у Луцьку станом на 9.00 ранку 16-го липня підтверджено 682 випадки захворювання, з них 14 — летальних. Про це повідомили сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, яку провів секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Продовжується перевірка дотримання вимог карантину у нашому місті. Працівники Держпродспоживслужби перевірили 5 ринків, при цьому суттєвих порушень не виявили. Поодинокі зафіксували у деяких закладах громадського харчування.

Правоохоронці продовжували роботу із відпрацювання контактних осіб. Окрім цього, минулої ночі вони провели рейд розважальними закладами міста, які працюють у нічний час. Як зазначив заступник начальника Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Сидорук, такі перевірки будуть проводитися щоденно.

“Обмеження роботи нічних клубів, кафе і ресторанів з 23.00 до 07.00 — це вимога Кабінету міністрів України, рішення, яке поширюється на всю територію держави. Тому ми не можемо його відмінити, а розважальні заклади мусять дотримуватися”, - наголосив Григорій Пустовіт.

Громадський транспорт міста працює у штатному режимі. Щоденно транслюється інформаційне повідомлення про дотримання карантинного режиму, використання засобів індивідуального захисту та обмеження кількості пасажирів у салонах транспортних засобів та про необхідність оплати проїзду електронним квитком.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)