1. Головна
  2. Оперативна інформація

Свято здорового способу життя та активного відпочинку

Свято здорового способу життя та активного відпочинку

З 6 по 13 квітня у Луцьку пройшов «Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я», ініційований Центром громадського здоров’я МОЗ України і присвячений Всесвітньому дню здоров’я.  

13 квітня на території Центрального парку культури та відпочинку  ім. Лесі Українки, ранок для багатьох лучан і гостей міста розпочався з ранкової зарядки та пробіжки мальовничими алеями парку, після чого усі бажаючі змогли прийняти участь у спортивних естафетах. Усі присутні мали нагоду взяти участь у розіграші призів, а також посмакувати яблуками і наповнити організм так потрібними нам весною вітамінами. 

Протягом усього заходу працювали сімейні лікарі центрів первинної медичної допомоги № 1 та №3, які консультували жителів та гостей м.Луцька щодо профілактики захворювань, вимірювали артеріальний тиск, рівень глюкози та холестерину крові, проводилися експрес-тести на ВІЛ-інфекцію. 

 
 

Квест «Активуй здоров’я» розпочався на території Луцького зоопарку за участі дванадцятьох команд, зареєстрованих попередньо, у складі п’ятьох учасників у кожній команді. Серед учасників були і діти, і молодь, і люди старшого віку - (Університет третього віку), і учасники АТО. Для проходження квесту було запропоновано дванадцять локацій, у яких вони не тільки відповідали на запитання , але й змагалися, виконуючи фізичні вправи. Кожна локація мала окрему тематику, учасникам потрібно було дати відповіді на запитаня за темами, важливими щодо аспектів здоров'я: 

1)Корисні та шкідливі звички;

2)Здорове харчування;

3)Роль вітамінів та мінеральних речовин;

4) Здоровий сон та позитивні емоції;

5) Рух – це життя;

6) Вода та її значення для людини;

7) Важливість вакцинації;

8) Інфекції та що ми про них знаємо;

9) Неінфекційні захворювання;

10)ВІЛ/СНІД – небезпека, яка може стосуватися кожного;

11)Туберкульоз. Як не дати хворобі шансу?

12) Наркоманія. Як не потрапити в залежність?

Після проведення всіх змагань журі підвели підсумки. Переможців було нагороджено цінними подарунками.

 

Велика подяка спонсорам та партнерам , які сприяли у проведенні свята здорового способу життя та активного відпочинку, а саме:  представникам Луцької міської ради, управління охорони здоров’я Луцької міської ради, лікарям центрів первинної медичної допомоги № 1 та №3, LimeFit Club, «Аква Світ», ПП «Акватериторія-Волинь»,СВЦ «Аналіз води»; ТМ "КІМА", "Реабілітаційний центр «Ренесанс», ГО «Батьки за вакцинацію. Волинь», Спортивний клуб «VIKING» Луцьк , КЗ" ЛМЦФЗН"Спорт для всіх"ЛМР, Благодійний фонд "Рідна Волинь", КП "Луцький зоопарк", фірма«Rain International»

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради